Змагались найсильніші

2012-12-04

/Files/images/игра.JPG30 листопада у Кушугумському НВК «Інтелект» відбулися районні змагання серед юнаків з міні-футболу (організатор – ДЮСШ Запорізького району, директор Маргарита Григорівна Бикова) У змаганнях взяли участь збірні команди з Кушугуму, Балабино, Малокатеринівки, Веселянки, Степного і Григорівки. Юні спортсмени були поділені на дві групи: до першої увійшли команди-збірні 8-9 класів, до другої – 10-11 класів. Справедливим і вимогливим суддею змагань був Руслан Анатолійович Коваленко (вчитель фізичної культури, тренер збірних команд Кушугумського НВК «Інтелект»). Всі учасники боролися до останнього, показали справжній командний дух, прагнення до перемоги і, звичайно, цікаву, захоплюючу гру. Серед учнів 8-9 класів перше місце виборола команда Веселянської школи, друге місце посіли юнаки зі Степненської школи, третє – господарі змагань. У старшій групі перемогу вибороли юнаки команди Кушугумського НВК «Інтелект», другими стали юні спортсмени з Балабинського НВК «Престиж», а третє місце посіла команда зі Степного. Окремо було відзначено Артема Наврося (Кушугумський НВК) як наймолодшого і найперспективнішого гравця. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, вимпелами та медалями. Вітаємо команди та їхніх тренерів, бажаємо їм нових яскравих перемог та дякуємо організаторам і учасникам за таку чудову нагоду долучитися до світу спорту.