• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Безпека життєдіяльності учнів

Інформаційні матеріали щодо здорового та безпечного способу життя, збереження власного здоров’я

Дотримання правил пожежної безпеки

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертає увагу населення на необхідність неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті. Найбільш поширеними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем (у тому числі при палінні) порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, електронагрівальних і газових приладів, пічного опалювання, дитячі витівки з сірниками. Порушення правил безпеки може мати непоправні наслідки, а їх дотримання – навпаки зберегти не одне людське життя.

Праила пожежної безпеки с.1 Правила пожежної безпеки с.2 Правила пожежної безпеки с.3

/Files/images/правила пожежа 6.jpg

/Files/images/правила пожежа 4.jpg

/Files/images/безпеа1.JPG

/Files/images/безпека2.JPGІнструкція з безпеки учнів під час літніх канікул

Безпека життєдіяльності учнів

ЗАПАМЯТАЙТЕ:

"Багато лиха має своїм корінням як раз те, що людину з дитинства не вчать керувати своїми бажаннями, не вчать правильно ставитись до понять можна, треба, не можна"

Проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!» в Кушугумському НВК «Інтелект»

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. В Кушугумському НВК «Інтелект» діє загін ЮІР, який щороку активізує свою роботу і веде пропаганду дотримання ПДР.

В рамках місячника «Увага, діти на дорозі! Сій добро, щоб світ цей зберегти» члени діючого загону спланували організувати і провести ряд заходів, спрямований на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки.

Особливу увагу при проведенні заходів «Увага, діти на дорозі!» звернули на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

Дуже цікаво пройшли «п'ятихвилинки» у 1 - 4 класах, де члени загону, в доступній формі (завдяки малюнкам та дорожним знакам) розповіли дітям як треба переходити вулицю і в яких місцях. Перегляд мультиплікаційних фільмів викликало цікавість в дітей молодшого шкільного віку, вони дізналися більше про те, як правильно поводити себе на вулицях міста. Учні 3-4 класів поширили свої знання з ПДР, брали участь у вікторині. Таке обладнання та наочність як мультимедія, малюнки допомогли учням зрозуміти зміст поставлених запитань. А відповіді, які звучали з вуст учнів були абсолютно правильні. Це говорить про те, робота загону ЮІР дає позитивні результати у засвоєння учнями правил дорожнього руху.

Разом з класними керівниками 5-8 класів члени загону ЮІР провели тематичні бесіди щодо безпечного поводження на вулицях міста. На конкретних прикладах з життя, особистих спостереженнях дітей, у питаннях і відповідях з елементами гри з’ясувалися причини дорожньо – транспортних пригод, поняття культури у поведінці пішохода чи водія.

Хвилини спілкування, які були проведені у 9-11 класах показали, що учні мають достатній рівень знань про те, де в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших.

Протягом 20 днів в Кушугумському НВК «Інтелект» були проведені наступні заходи:

- Навчальна вистава для учнів 1-4 класів «Наш друг світлофор»

- Виступ агітбригади ЮІДР для учнів 1-3 класів «Веселий Світлофор»

- Виготовлення атрибутів «Дорожні знаки», «Наш друг Світлофор» (на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва)

- Вікторина «Знавці дорожніх знаків» серед 5-х класів.

- Конкурс на кращу аплікацію, поробку з природних матеріалів «Чотири пори року на дорогах» 6-7 класи

- Конкурс малюнків «Безпечний шлях до школи» 1-4 класи

- Гра з логічним завданням та проблемними ситуаціями «Діти і дорога» для 3-4-х класів

- Виставка-конкурс малюнків серед 5-7-х класів: «Я вивчаю та дотримуюсь правил дорожнього руху»

Виступи працівників ДАІ на виховних годинах 4-Б та 6-Б

/Files/images/bezpeka/агітбригада ДЮП 2013.JPG/Files/images/bezpeka/11 кл - 5 класам квест пожежна безпека лютий 2015.JPG/Files/images/bezpeka/5 кл екскурсія до пожежної частини 2013.JPG

/Files/images/bezpeka/5-В екскурсія до пожежної частини жовтень 2013.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 972

Коментарi