• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наша гордість

Переможці Всеукраїнських Конкурсів, олімпіад, змагань 2020-2021 н.р.

ПІБ клас Місце Назва конкурсу
1. Самарська Валерія 7-А ІІІ VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2021)
2. Чернова Дарина 8- В І м, обл.ет. Всеукраїнський конкурс - огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення закладів освіти "Гелерея кімнатних рослин"
3 Кабанова Карина 8-В І м, обл.ет. Всеукраїнський конкурс - огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення закладів освіти "Гелерея кімнатних рослин"
4 Сіладі Марія 6-В лауреат І ступеню Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс "Зірковий драйв"
5 Цебро Анастасія 11 ІІІ м, обл.ет. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
6 Журко Віталій 11 ІІ м. обл..ет Заочний Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Моя країна - Україно!»
7 Костюк Марія 8- А І м. обл..ет. заочний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»
8 Кудлай Поліна 7- А ІІ м. обл..ет заочний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція»
9 Цебро Аастасія 11 ІІ м обл. .ет. дитячого малюнка «Казкова феєрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
10 Сушкіна Марія 6-В ІІІ м. обл.ет. Дитяч.. малюнка «Казкова феєрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
11 Савченко Данило 9-В ІІІ м. обл.ет. Дитяч.. малюнка «Казкова феєрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
12 Гергела Олександра 10-А ІІ м. обл..ет. «Квітуча Україна», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
13 Єрмохіна Альона 10-а ІІ м. обл.ет. «Квітуча Україна», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
14 Власенко Вікторія 10-А ІІІ м ( обл.ет.) «Квітуча Україна», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
15 Паращук Анастасія 10-А ІІІ м Обл..ет «Квітуча Україна», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
16 Пашолок Катерина 11 ІІ м. Обл..ет «Світ оригамі», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
17 Порохня Дар’я 6-А І м Обл..ет. «Світ оригамі», Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
18 Цебро Анастасія 11 ІІ м Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
19 Коса Олександра 9-Б ІІм Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
20 Апостолова-Возниця Дар’я 10-Б ІІІ м Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
21 Коваль Наталія 11 ІІІ м Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
22 Рева Анна 10-А ІІІ м Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
23 Васіна Катерина 10-А ІІ м Обл..ет «Берегиня роду людського» Всеукраїнська виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

"Собор душі моєї" Урок пам'яті Віктора Антоновича Чабаненко

/Files/images/Наш земляк В.А.Чабаненко.jpg

/Files/images/116255164_2674904872610477_3994956787000273933_n.jpg

Педагогічний колектив Кушугумського НВК Інтелект вітає родину Бугрових-Сагадєєвих із випускницею відміннецею Лейлою. ЗНО 2020 лише високого рівня і результат Золота медаль. Молодець! Матеріальні премії від селищної ради Загребельної Г. О. та депутата обласної ради Майстра Д. М.

/Files/images/переможці олімпіад.jpg

Прагнення до пізнання – чудова якість, подарована людині природою. Саме цим пояснюється бажання учнів Кушугумського НВК «Інтелект» досягти успіхів у навчанні, адже успіх – це переживання стану радості, задоволення результатами діяльності.

Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.

Бути найкращим у нашій школі – справа складна і дуже почесна. Щоб досягти відмінних результатів, наші учні старанно та відповідально виконують завдання, завжди наполегливі, активні, зосереджені. У них переважають мотиви досягнення успіху і широких пізнавальних інтересів. А завдання педагогів полягає у тому, щоб створити умови, з яких будь-яка дитина могла б просуватися шляхом власної досконалості, уміла мислити самостійно, нестандартно. У своїй роботі педагоги активно використовують нові технології навчання, які сприяють розвитку інтелектуальної, творчої, предметної або лідерської обдарованості дитини.

У цьому навчальному році на Всеукраїнських обласних олімпіадах зі шкільних предметів учні нашого НВК показали ще кращі результати, ніж торік, виборовши 6 призових місць. Ми гордимося нашими зірочками: ученицею 9-Б класу Бугровою Лейлою, яка стала переможцем з трьох обласних олімпіад – англійська мова, біологія, українська мова; учнем 11 класу Васильченком Романом, переможцем в олімпіаді з екології; ученицями 11 класу Водоп’яновою Діаною та 10 класу Любімовою Діаною, які посіли призові місця в олімпіаді з трудового навчання.

Усі зірочки нашої шкільної Галактики впевнено крокують до своєї мрії, чітко знають чого хочуть досягти в житті і завжди прагнуть більшого. Ерудовані, відповідальні, дисципліновані, чуйні і обізнані учні школи не раз доводили, що вони найкращі.

Не можна, кажучи про всі ці досягнення, не згадати про вчителів. Завдяки їх невтомній праці ми маємо такі результати. Адже майстерність учителя, індивідуальний підхід може зацікавити дитину та привести її до високого результату. Вітаємо вчителів, учні яких стали переможцями обласних олімпіад: Хвостенко В.Г. (учитель англійської мови), Канарадзе Л.П., Кудлай О.С. (вчителі біології та екології), Юдіна М.М. (вчитель української мови та літератури), Радченко В.М. та Чистякова Л.П. (вчителі трудового навчання)

Наприкінці лютого взяв старт ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Щорічно він збирає кращих юних дослідників. Ми пишаємося ученицями 8-Б класу Журбою Крістіною та 11 класу Беспалько Дариною, які посіли ІV місце, та їхніми наставниками Дергаченко Л.І., Радченко В.М.

20-21 лютого на обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» учениця 10 класу Любімова Діана посіла ІІ місце, а Радєва Вероніка ІV місце. Вітаємо дівчат та їх вчителів-наставників Бабкину О.А. та Добреньку О.Я.

Тож можна з упевненістю сказати, що започаткована в освіті Кушугумського НВК «Інтелект» формула успіху щодо системи роботи з обдарованими учнями дає свої позитивні результати, «запалює» в дитині інтерес до предмета, відкриває непізнаний світ науки.

Переконані, що саме це сузір'я юних талантів, яке сьогодні підкорює інтелектуальні вершини, у майбутньому стане тією силою, яка здатна забезпечити гідний розвиток нашого селища й нашої держави. Ми хочемо бачити нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розв'язувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою – одним словом, успішною.

Список учасників та переможців ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнських, міжрегіональних і обласних учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році

Українська мова і література. Бугрова Лейла, 9 клас. ІІ м

Математика, Різніченко Влада, 9 клас,

Англійська мова, Бугрова Лейла, 9 клас, ІІІ м

Біологія Бугрова Лейла, 9 кла, . ІІІ м

Екологія Васильченко Роман, 11 клас. ІІІ м

Астрономія Рудницький Артем, 9 клас

Інформатика Вишневський Руслан, 9 клас

Трудове навчання Водоп’янова Діана, 11 клас, ІІ м ,Любімова Д. 10 клас, ІІІ м

Хімія Гнатюк Артем, 9 клас

Переможці предметних олімпіад ІІ етап (районний)

Математика ( 6 учасники)

Рева Анна, 7-а кл. ІІІ м

Журба Крістіна, 8б кл., ІІІ м

Майстро Ольга, 8-б кл, ІІІ м

Різніченко Влада, 9-а кл, ІІІ м.

Українська мова та література ( 12 учасника)

Рева Анна, 7-а кл, ІІІ м.

Апасова Марія, 7-а кл, ІІІ м

Бабко Валерія, 8-б кл, ІІІ м

Журба Крістіна. 8-б кл, ІІІ м.

Гайдукова Діана, 9-б кл, ІІІ м

Бугрова Лейла, 9-б кл, ІІ м

Єфімова Каріна, 9-а кл, ІІІ м.

Білан Анна, 9-б кл, ІІІ м.

Іванченко Олександра, 10-а кл, ІІ м

Економіка

Іванченко Олександра, 10-а кл, ІІІ м

Англійська мова

Бугрова Лейла,, 9-б кл, І м.

Біологія

Бугрова Лейла,, 9-б кл, І м.

Екологія

Васильченко Роман, 11-а кл., ІІ м

Астрономія

Рудницький Артем, 9-б кл., ІІ м

Інформатика

Вишневський Руслан, 9-а кл, ІІ м

Трудове навчання

Водоп’янова Діана, 11-а кл., І м

Криворучко Анастасія,, 10-а кл, І м.

Хімія

Гнатюк Артем, 9-а кл., ІІ м.

Конкурс ««Заговори, щоб я тебе побачив»
(районний етап)

1.Радієва Вероніка, 4-а клас, І місце в ІІ етапі, вчитель Добренька О.Я.

2. Любімову Діану, 10-а клас, І місце в ІІ етапі, вчитель Бабкина О.А.

Всього – 27 учнів районний етап

На обласному етапі конкурс ««Заговори, щоб я тебе побачив» учениці набрали по 61-62 бали

/Files/images/Радченко.jpg Вчителя технології Радченко Валентину Миколаївну

та ученицю 10-а класу Мусійченко Анну із зайнятим ІІІ місцем (ІІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад), та ІІ місцем персональної виставки.

BkYms0iHTNM.jpg

МОЛОДЦІ!!!

Список учнів переможців районної олімпіади 2013/2014

Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Місце Вчитель
Пилипенко Д.
Башинська В.
Балкова А.
Левадний А.
10а
11а

Географія ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Дашковська Г.В.
Канцур І.
Чумаченко О.
Швець А.
Предеус А.
Коса В.
Фесенко С.
Приліпко М.
Гончарова Д.
Коваль О.
10а
Укр..мова ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Бабкина О.А. Забєйворота І.М.
Колесник Т.А. Гарьковина Т.М.
Франко В.
Єфімова К.
Левадний А.
10а

Математика ІІ
ІІІ
ІІІ
Франко Т.В.
Баль Н.І.
Таранець А.А.
Груба К.
Франко В.
Лабенська О.
Давиденко
11б
10а

Знавці Біблії І
І
ІІІ
ІІІ
Апостолова-Возниця О.О.
Сичова Ю.О.
Гончарова Д.
Попова В.
Галушко А.
Предеус А.
Євтушенко Є.
Кузнєцова Ю.
Коваль М.
Уварова П.

10б

10б
Англ.мова ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Хвостенко В.Г.
Ноздрін Д.
Ніколаєва А.
11а
10а
Фізична культура І
ІІ
Піневич І.А. Абакуменко Л.А.
Синецький А.
Пелих К.
11а
10а
Економіка ІІ
ІІІ

Груба К. 11б Біологія ІІІ Канарадзе Л.П.
Брощук С. 11б Астрономія ІІІ Дергаченко Л.І.
Башинська В.
Коваль О.
11а
10а
Екологія ІІІ
ІІІ
Канарадзе Л.П.
Коваленко Д.
Самусєва Ю.

11б
Інформ.технології І
І
Малюк Н.О.
Доценко Т.
Мусійченко А.
Ярошенко А.
Синецький А.

Трудове навчання І
І
ІІІ
ІІІ
Чистякова Л.П. Радченко В.М.
Мірошниченко О. 10а Російська мова ІІІ Гаєнко М.В.
Сеник М.
Пустоваренко К.
11а
10а
Креслення ІІ
ІІІ
Нгула Л.І.
Косу В.
Швець А.
Брощук С.
Груба К.
Самусєва Ю.


11б
11б
11б
Історія
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Апостолова-Возниця О.О.

Інформація про результати навчальних досягнень учнів за І семестр 2012-2013 н.р.

Результати навчальних досягнень
класикількість учніввисокий рівень достатній рівень середній рівень
173оцінюються вербальнооцінюються вербальнооцінюються вербально
2605 - 8%35 58%20 - 34%
3565 - 9%23 - 41%28 - 50%
4677 - 10%35 - 51%25 - 37%
5633 - 5%20 - 32%40 - 63%
6352 - 6%8 - 23%25 - 71%
7532 - 4 %12 - 23%39 - 73%
8593 - 5%18 - 28%38 -67%
9513 - 6%12 - 57%36 - 47%
10432 - 5%13 - 30%28 - 65%
11483 - 6%14 - 29%31 - 65%
Всього атестовано учнів 2-11 класів53535 - 7%190 - 36%310 - 57%

Наша гордість

Учасники МАН

2005 н.р. учениця 10 класу Приходченко Ірина тема роботи “ Історія селища Кушугум ” – IV місце у ІІІ обласному турі вчитель Апостолова-Возниця О.О.
2009 н.р. учень 11 класу Гурьянов Сергій “ Історія смт. Кушугум- проблеми та перспективи розвитку” І місце у ІІІ обласному турі вчитель Апостолова-Возниця О.О.
2009 н.р. учениця 11 класу Графська Олена «Історія моди» ІІІ місце в обласному турі вчитель Радченко В.М.
2010 н.р. Грузова Тетяна “ Кульнарія, та українські традиції” ІІІ місце в ІІІ обласному турі
2010 н.р. Кожушана Дарина «Історія вишивки» 5 місце в обласному турі вчитель Чистякова Л.П.
2011н.р. Довгопола Яна “ Традиції українського народу” ІІ місце в ІІІ обласному турі вчитель Апостолова О.О.

Моніторинг участі вчителів у конкурсі
«Учитель року»

рікпредметвчительрайонний
етап
обласний етап
2011-2012укр.мова та література
ангійська мова
біологія
Забєйворота І.М.

Гльоза А.М.

Канарадзе Л.П.
ІІ

ІІІ

ІІІІ
2010-2011початкові класи
історія

образотворче мистецтва
Костів С.М.
Апостолова-Возниця О.О.
Чистякова Л.П.
ІІІ
ІІ

ІІ

Моніторинг участі у виставках
Кушугумського НВК "Інтелект"
в 2011 – 2012 н.р.

АвторНазва
публік
джерелорікрезультат
Канарадзе Л.ПСтворення умов для формування у вихованців ключових життєвих компетенцій та їх самовизначення у безперервному освітньому процесіДванадцята Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в україні – 2009»25-27 лютого 2009Диплом
Апостолова-Возниця О.О. Система роботи з обдарованою молоддю на прикладі шкільного наукового товаристваМіжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2010»17-19березня 2010Диплом
Апостолова Т.ОВикористання мультимедійних технологій на уроках зарубіжної літературиТретя виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»18-20 жовтня 2011Диплом
Апостолова Т.О.Досвід роботи «Створення збагаченого середовища для розвитку комунікативних компетенцій учнів»ІІ Міжнародний освітній Форум «Особистіфсть в єдиному освітньому просторі» Виставка-ярмарка «Освіта Запорізького краю-2011»2011
Апостолова-Возниця О.О.Розвиток креативного мислення під час вивчення правознавстваРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011» 2011
ШМО вч. світової літератури та російської мови Позакласна година: зміст і формиРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
Апостолова-Возниця О.ОФормування учнівського світогляду через музейну педагогікуМіжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2010»2-4 березня 2011бронзова
медаль
Радченко В.МФормування умінь та навичок учнів при виготовленні виробів за методом проектівРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч. математики та інформатикиВдосконалення підготовки та проведення уроків математики та інформатики, розвиток творчої особистості учня з використанням активних форм організації діяльності учнів, нових освітніх технологій, інформаційних технологій в поєднанні з традиційними засобами навчання»Районна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч початкових класівВикористання мультимедійних засобів в початковій школіРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч української мови та літературиРозвиток творчої особистості вчителя та учня на уроках української мови та літературиРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч. трудового навчання та образотворчого мистецтваРобота ШМО вч. трудового навчання та образотворчого мистецтваРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч. суспільно-природничого циклуРозвиток творчої особистості вчителя та учня при вивченні предметів науково-природничого циклуРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
Гльоза А.М.Використання європейського мовного порт фоліо у старших класахРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
ШМО вч. англійської мовиРозвиток творчих здібностей дітей з англійської мови на позакласних годинахРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011
Апостолова-Возниця О.О.Використання педагогічних програмних засобів навчання на уроках історіїРайонна виставка-ярмарок «Освіта Запорізького району – 2011»2011

Участь
учнів Кушугумського НВК «Інтелект» в конкурсах
(2009-2010, 2010-2011 навчальні роки )

Назва конкурса2010 рік2011 рік4
«Левеня»2823
«Бобер»1711
«Грінвіч»600
«Русский медвежонок»70
«Кенгуру-2011»161148
«Колосок»8468
«Лелека»4026
«Геліантус»600
«Соняшник»5537
«Патріот»10551
«FLEX»64

Результати атестації вчителів

Всього вчителів – 50
Мають вищу кваліфікаційну категорію – 13 (26%)
першу кваліфікаційну категорію – 14 (28%)
другу кваліфікаційну категорію – 6 (12%)
спеціаліст- 17(34%)
Присвоєно педагогічне звання
«вчитель- методист» - 10 (20%)
«старший учитель» - 5 (10 %)
Нагороджені нагрудним знаком
«Відмінник освіти України» - 9 (18%)

Нагородження вчителя російської мови та літератури Апостолову Тетяну Олексіївну за участь у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освітию Інноватика в сучасній освіті".
Робота на тему : Використання мультимедійних технологій на уроках світової літератури./Files/images/nagragdenie.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1248

Коментарi

 • Bugrov

  2014-03-20 18:20:41

  Доброе время суток. Пожалуйста, поправьте условия задач Бугровой Лейлы. Оригиналы условий с дробями, на сайте дроби отстутствуют, вследствие чего задачи не имеют смысла....

 • Помнящий

  2013-09-04 13:22:58

  Ще необхідно згадати, що в школі навчався д.т.н. професор ЗНУ Гіржон В.В....

 • Башинська В.староста 11-а класу

  2013-08-22 21:58:55

  Ми і наші вчителі найкращі! Ми завжди з вами....

 • Тетяна Гарьковина

  2013-08-22 21:54:34

  У 2013-2014р працювати будемо ще краще,у нас чудові діти!...

 • Nagula

  2013-08-08 17:15:35

  Молодці! Так тримати і в новому навчальному році....