• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції
Традиційно з нагоди Дня Соборності України педколектив Кушугумської гімназії "Інтелект" долучився до участі в регіональному онлайн флешмобі "У єдності сила" та Всеукраїнського проєкту "Ланцюг Соборності", який упершу в історії України віртуально об'єднав нашу державу. Онлайн-ланцюг утворюють аватарки учасників, які одна за одною вишикуються на карті за маршрутом протяжність 1 058 кілометрів - від Софіївської площі у Києві до парку Тараса Шевченка у Сімферополі.

/Files/images/ланцюг Соборності 2021.jpg

/Files/images/ланцюг Соборності 2021-2.jpg

/Files/images/Соборність 2021.jpg

/Files/images/Соборність 2021-2.jpg

Обласну велоестафету «Єдність в ім’я Перемоги до Дня пам’яті та примирення» відкрито. Сьогодні учні Кушугумського НВК "Інтелект" вранці розпочали велопробіг присвячений вшануванню пам'яті великій Перемозі наших дідів та прадідів, які захищали рідну землю від нацистських загарбників у Другій світовій війні, а ввечері підхоплять і продовжать велоестафету вже вчителі.

/Files/images/велопробег.jpg

У Кушугумському НВК ї «ІНТЕЛЕКТ» функціонує Історико-краєзнавчий музей, щороку проходять вибори до Ради шкільного Історично-краєзнавчого музею.
На першому засіданні Ради музею та секцій була спланована робота по відповідним направленням.
Постійним завданням визначено : збір та збереження експозиційного матеріалу. Традиційними стали заходи, присвячені святові Перемоги 9 травня: виховна година «В житті завжди є місце подвигу» з участю ветеранів Другої світової війни
/Files/images/IMG_3233.jpg

/Files/images/Жінки-воїни.jpg

/Files/images/IMG_3234.jpg

/Files/images/музей.jpg

Традиційним у нашому НВК стало свято День захисту дітей, це урочисте свято супроводжується виступами учнів гімназії, нагородженням кращих учнів та подарунками:

/Files/images/ДЗ-2019-1.JPG

/Files/images/ДЗ-2019-4.JPG

Цікавими та змістовними є Бібліотечні уроки та виховні заходи, які проводяться у медіатеці. Ефективною формою популяризації книги, підвищення читацького інтересу є бібліочтечні уроки. Традиційними заходами є Місячник митців літературного слова, майстер-класи для першокласників, квест "Країна казок" до Міжнародного дня бібліотек.

/Files/images/медыатека3.JPG

/Files/images/DSC_1388.JPG

Завдяки сумісній співпраці з 738 авіаційним полком стали традиційними екскурсії до заводу Мігремонт та музея Богуслаєва В.О.

/Files/images/imaаааge.jpg

/Files/images/imорage.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 902

Коментарi

 • Дон Анжела батьків.комітет 11-А класу

  2013-12-07 20:03:36

  Дякуємо,патріотичне виховання на високому рівні!Дякуємо Вам за ваш нелегкий труд....

 • тетяна гарьковина

  2013-12-07 19:57:55

  06.12.13р в гімназії пройшла зустріч з льотчиками -ветеранами,ми з дітьми чекали на цю зустріч,бо вони стали для нас рідними,це вже традиція ,діти називають їх'' Нашими полковниками''Цю традицію впровадила Ольга Олександрівна,дякуємо їй....

 • Карнаух С.С член б\комітету 11-А

  2013-08-22 22:04:55

  Молодці,так тримати! Ми знаємо,що наші діти завжди приглянуті,про них турбуються вчителі....