• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

9 травня - 73 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні біля Меморіалу загиблим солдатам у центрі нашого селища відбувся урочистий мітинг, присвячений знаменній даті. З вітальним словом до присутніх звернулись голова Кушугумської селищної ради Г.О. Загребельна, заступник голови Запорізької райдержадміністрації В.О. Макущенко, директор Кушугумського НВК "Інтелект" Т.О. Апостолова, депутат Запорізької районної ради Л.В. Остопарченко, голова ради ветеранів смт Кушугум М.П. Корінь, завідувач Кушугумської поліклініки О.І. Приходченко.

З вуст нашого майбутнього - дітей - звучав, мабуть, найголовніший заклик: "Ми хочемо без воєн жити! Хай буде мир на всій землі!"
Мирного усім нам неба! Зі святом Перемоги!/Files/images/митинг.jpg

Обласну велоестафету «Єдність в ім’я Перемоги до Дня пам’яті та примирення» відкрито. Сьогодні учні Кушугумського НВК "Інтелект" вранці розпочали велопробіг присвячений вшануванню пам'яті великій Перемозі наших дідів та прадідів, які захищали рідну землю від нацистських загарбників у Другій світовій війні, а ввечері підхоплять і продовжать велоестафету вже вчителі.

/Files/images/велопробег.jpg

У Кушугумському НВК гімназії «ІНТЕЛЕКТ» функціонує Історико-краєзнавчий музей, що року проходять вибори до Ради шкільного Історично-краєзнавчого музею. У 2011-2012 н. р. у виборах взяли участь 76 учасників, це на 19 більше, ніж минулого навчального року. До Ради музею було обрано учнів з 5-10 класів. Голова Ради музею Довгопола Яна, заступник головиРади музею Острогляд Світлана, до секційувійшли: Іваненко Богдан, Тернавський Микола, Хіжченко Анна,Петренський Віталій,Самусева Юлія, Білоконь Юлія, Грузова Тетяна, Федорець Олена, Потапенко Максим, Швець Анна.
На першому засіданні Ради музею та секцій була спланована робота по відповідним направленням. Постійним завданням визначено : збір та збереження експозиційного матеріалу. Традиційними стали заходи, присвячені святові Перемоги 9 травня: виховна година «В житті завжди є місце подвигу» з участю ветеранів Великої вітчизняної війни

Традиційним у нашому НВК стало свято День захисту дітей, це урочисте свято супроводжується виступами учнів гімназії, нагородженням кращих учнів НВК, та подарунками:

/Files/images/svjto1.JPG/Files/images/svjto.JPG

Цікавими та змістовними є Бібліотечні уроки та виховні заходи, які проводяться у бібліотеці НВК ( завдяки залученим спонсорам у 2010 н.р. було придбано художньої та енциклопедичної літератури на 23000 грн.)

/Files/images/biblioteka.jpg

Завдяки сумісній співпраці з 738 авіаційним полком стали традиційними екскурсії до заводу Мігремонт

/Files/images/zav1.JPG/Files/images/zav.JPG

Кожного року до свята Всесвітнього дня захисту історичних пам’ятників у НВК проходить захід «Подорож», кожному класу за жеребкуванням випадає тема яку вони захищають. У 2011 році це була подорож по Україні.

/Files/images/podorog.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 403

Коментарi

 • Дон Анжела батьків.комітет 11-А класу

  2013-12-07 20:03:36

  Дякуємо,патріотичне виховання на високому рівні!Дякуємо Вам за ваш нелегкий труд....

 • тетяна гарьковина

  2013-12-07 19:57:55

  06.12.13р в гімназії пройшла зустріч з льотчиками -ветеранами,ми з дітьми чекали на цю зустріч,бо вони стали для нас рідними,це вже традиція ,діти називають їх'' Нашими полковниками''Цю традицію впровадила Ольга Олександрівна,дякуємо їй....

 • Карнаух С.С член б\комітету 11-А

  2013-08-22 22:04:55

  Молодці,так тримати! Ми знаємо,що наші діти завжди приглянуті,про них турбуються вчителі....